mobile-icon Müşteri Hizmetleri0212 442 45 55

Günümüzde hava kirliliği ve diğer etkenler nedeni ile zararlı şeylerin yayılması çok daha kolay. Üstelik battaniyeler gibi çok sık kullanılan ve vücudumuzun her yerinde temas eden eşyaların sürekli temiz tutulması gerekiyor. Siz uyurken farkında olmadan battaniyeniz kirleniyor ve sağlık açısından battaniyeyi kullanan herkesi olumsuz etkiliyor. Firma olarak battaniye yıkama hizmetlerimiz ile müşterilerimizin sağlığını koruyor ve mutluluğunu sağlıyoruz.

Evinizdeki battaniyeler hiç beklemediğiniz zararlı bakteri ve mikropları barındırır, bu da battaniyeyi kullanan herkesi oldukça olumsuz etkiler. Bu gibi durumlarda kendi imkanlarınız ile yapacağınız yıkama, temizleme ve kurutma işlemleri oldukça yetersiz kalacaktır. Çünkü bu ciddi bir iştir ve profesyonel olarak battaniye yıkama hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmanız sizi uzun vadede daha sağlıklı yapacaktır.

Bahar Halı Yıkama firması olarak sağladığımız hizmetlerde önce kirlerin yumuşatılması, daha sonra yıkama, temizleme ve kurutma işlemlerini yılların tecrübesi uzman ekibimiz, kaliteli malzemelerimiz ve güçlü makinalarımız ile gerçekleştiriyoruz. Böylece size temiz battaniyeleri kullanmak ve sağlığınızı korumak kalıyor. Üstelik battaniye yıkama hizmetlerimizde önce müşterilerimizin sağlığı ve mutluluğu için çalıştığımzı için fiyatlarımız da bütçe dostu olması ile dikkat çekiyor.

Tek yapmanız gereken battaniyelerinizi belirlemek ve bizi aramak. Gelip adresinizden ücretsiz bir şekilde eşyalarınızı alıyoruz ve en iyi imkanlar dahilinde yıkama ve temizleme işlemi gerçekleştirerek tekrar ücretsiz bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Size sadece kusursuz temizlikte battaniyelerinizi kullanmak kalıyor. Firmamızın battaniye yıkama hizmetlerinden faydalanarak, memnun müşterilerimizin arasına katılabilirsiniz.

Call Now ButtonAlo Halı Yıkama