mobile-icon Müşteri Hizmetleri0212 442 45 55

Günümüzde bir evin, ofisin veya halılara ihtiyaç duyulan, halıların kullanıldığı bütün mekanların en önemli sorunlarından birisi de temizliktir. Özellikle halılar günlük yaşantıda en çok kullanılan eşyalardan birisi olduğu için çok fazla kirlenmektedir ve yerinde halı yıkama gerekir. Halıların derinlemesine yapısı, gözeneklerinin mikrop ve bakteriler ile dolması için oldukça uygundur.

Halıların bulunduğu mekanlarda insanlar olabildiği gibi evcil hayvanlarda olabilmektedir. Gerek gezinirken gelen kirler, gerekse halıların üzerine dökülen ekmek kırıntısından tutun da çay damlalarına kadar bir çok çeşit olarak karşımıza çıkabilir. Bu yüzden halı temizliği gerekli ve detaylı bir iştir. Bu ortamlarda bulunan herkesin sağlığı açısından yerinde halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak gerekir.

Normal halı yıkama hizmetlerinde firmamız, adresinize gelerek halılarınızı sizden tesli alır ve fabrikamızda halılarınız yıkantıktan ve kurulandıktan sonra paketlenerek tekrar adresinize teslim edilir. Ancak halılar ile uğraşmak istemeyen veya diğer durumlardan dolayı yerinde halı yıkama hizmetine ihtiyaç duyanlar için de uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız her zaman hazırdır.

Bahar Halı yıkama sektöründe çok uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren ve günümüzde gelişerek güçlenmiş en iyiler arasına girmiş firmamız, müşterilerinin sağlık, temizlik, bütçe ve memnuniyet esaslarını baz alarak hizmet vermektedir. Bu yüzden bütçe dostu, temiz ve sağlıklı bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız firmamız sizler için en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyor.

Adresinize gelerek istediğiniz halıları türlerine göre en uygun ekipmanlar ve uzmanlık alanlarına göre ayrılmış elemanlarımız ile hızlı ve kaliteli bir şekilde temizliyoruz. Bu yüzden en kaliteli yerinde halı yıkama hizmetlerini sağladığımız konusunda oldukça iddalıyız. Size düşen tek şey bizi aramak ve hizmetlerimizden faydalanmak.

Diğer Hizmetlerimiz

Call Now ButtonAlo Halı Yıkama