mobile-icon Müşteri Hizmetleri0212 442 45 55

Koltuklar çok önemli eşyalardır. Evinizde veya ofisinizde bulunan, her anlamda görünüm ve kullanım olarak temiz ve şık olması gereken koltuların yıkanması uzmanlık isteyen bir iştir. Kendi imkanlarınızla bu eşyaları yeterli şekilde yıkayamaz ve temizleyemezsiniz. Çünkü yapısı gereği derinlerinde çok zararlı mikrop ve bakteri barındırma özelliğine sahiptirler.

Sağlık açısından öneminin yanı sıra görünüm açısından da etkileri büyüktür. Müşterilerinizi veya misafirlerinizi üzerinde lekeler olan, kirli görünen koltuklar ile karşılayamazsınız. Ayrıca aile veya ofis bireyleri de bu tür kirlerden rahatsız olurlar ve hem sağlık hem de psikolojik açıdan olumsuz etkilenirler. Bu yüzden bu tür eşyaların yıkanması ve temizlenmesi gerekir. Ancak profesyonel bir yerinde koltuk yıkama firması bu işlemi en iyi şekilde yapabilecek kapasiteye sahiptir.

Firmamız, uzun yıllardır müşterilerine kendi fabrikasında veya dileyen müşteriler için adreslerinde yıkama hizmetleri sağlamaktadır. İşinde uzman ekibimiz ve bu hizmetler için bünyemizde bulundurduğumuz son teknoloji harikası makina ve diğer ekipmanlarımız ile isteyen müşterilerimize yerinde koltuk yıkama hizmetleri sağlıyoruz. Böylece koltuklarınız yıkanıyor ve temizleniyor, size sadece sağlıklı ve mutlu bir şekilde bunları kullanmak kalıyor.

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, işini en iyi şekilde yapmak için çalışıyor. En kaliteli malzemeler ve en iyi ortamda koltuklarınızı yıkayarak, sağlıklı bir biçimde yaşamanız için hem sizi yardımcı oluyor, hem de kötü görünen kirlerden eser kalmayacak şekilde koltuklarınızı yıkıyor. Üstelik tüm bu hizmetler en uygun fiyatlara olmasına rağmen en iyi şekilde gerçekleşiyor.

 

Tümünü Gör
Call Now ButtonAlo Halı Yıkama